23. Júl 2021, piatok, dnes má meniny Magdaléna a zajtra Oľga


Ohňostroje

  Profesionálne zostrojený ohňostroj predstavuje nezabudnuteľný zážitok pre divákov. Ohňostroj predstavuje príležitosť zviditeľniť Vašu oslavu, kultúrne , spoločenské či športové podujatie, firemné prezentácie, všade tam, kde si myslíte, že urobí dôstojnú na nezabudnuteľnú bodku za Vašou akciou.

  Naša firma Vám ponúka široký výber ohňostrojov, ktoré zostavujú a odpaľujú kvalifikovaní odpaľovači ohňostrojov.


Rodinný ohňostroj

Vhodný na svadby, krstiny, záhradné oslavy, stužkové, bankety, narodeninové alebo meninové párty, rôzne rodinné výročia.

Doba trvania:3 – 4 min.
Cena:od 200 €
Počet efektov:kompakty od 200 – 300 rán s finálnym efektom

Záhradný ohňostroj

Doporučujeme na svadby, firemné akcie, väčšie slávnosti, športové akcie, dni miest a dedín. Očaria Vás strieborné fontány, japonské slnká, krásne efekty v sprievode silných výbuchov a hvízdania. Pri diskrétnosti môže byť takýto ohňostroj aj prekvapením pre oslávencov.

Doba trvania:4 – 5 min.
Cena:od 400 €
Počet efektov:od 400 rán rôzne stupňujúce sa efekty s finálnou časťou

Slávnostné ohňostroje

Doporučujeme na rôzne firemen akcie, kultúrne podujatia, konferencie, reklamné akcie, dni miest a rôzne oslavy. Tieto ohňostroje už ponúkajú širokú škálu rôznych efektov. Kompakty, japonské slnká, fontány, rakety, guľové bomby rôznych kalibrov, prípadne pyronápisy, pyrologá firiem a organizácií na objednávku.

Doba trvania:do 12 min.
Cena:od 1200 €
Počet efektov:rôzne mixované stupňujúce sa efekty

Parádny ohňostroj

Doporučujeme na väčšie oslavy miest, koncerty, kampane firiem, veľké kultúrne akcie, medzinárodné stretnutia s využitím možnosti prípravy vlastného pyrografického loga. Tieto ohňostroje sú zostavené individuálne podľa želania a obsahujú širokú škálu efektov a pyrotechnických výrobkov.

Doba trvania:od 12 min.
Cena:od 1700 €
Počet efektov:rôzne efekty a výrobky triedy II., III. a prípadne IV.

Designed by DJNET © 2011